operation-info-4

بیهوشی : ندارد

operation-info-33

مدت زمان : 45 دقیقه

operation-info-22

یک روز اقامت رایگان

تزریق چربی چیست؟

فرآیند تزریق چربی انتقال چربی های گرفته شده از قسمت دیگری از بدن به قسمت دیگری از همان شخص است.

به ویژه تزریق چربی روشی است که برای برجستگی ناحیه صورت ، گونه ، استخوان پارگی ، خط فک ، ناحیه پستان ، پاها و ناحیه تناسلی استفاده می شود.

مناطق مشترک برای تزریق چربی چیست؟

اگر روش به درستی انجام شود ، تزریق چربی دائمی خواهد بود. بعد از خالص سازی و تزریق مجدد چربی فرد ، میزان ماندگاری آن بین سی تا هفتاد و پنج درصد است. سی درصد نرخ به دلیل روشهای نادرستی است که استفاده شده است.

استعمال دخانیات یکی از دلایلی است که چربی را برای شما سخت می کند ، اما اگر به درستی انجام شود دائمی است. ما بیمار را در 6 ماه اول کنترل می کنیم ، بنابراین تمام بدن او را بررسی می کنیم و تصمیم می گیریم که تزریق دوم لازم باشد یا خیر. تزریق دوم برای حجم انجام می شود ، در غیر این صورت ، تزریق چربی دائمی است.

مناطق مشترک برای تزریق چربی چیست؟

بافت های چربی که در عمل استفاده می شوند با لیپوساکشن از بدن بیمار خارج می شوند. سپس چربی در قسمت مورد نیاز تزریق می شود. چربی ها سرعت درمان را سریعتر می کنند و به پوست شادابی می بخشند.

این روش که به راحتی در ناحیه صورت قابل استفاده است ، هنگام استفاده برای جوان سازی پوست هیچ جای زخمی باقی نمی گذارد. چین و چروک ها را می بندد ، استخوان گونه را شفاف می کند و لب ها را ضخیم تر می کند. این روش که در عمل های افزایش پستان نیز ترجیح داده می شود ، گزینه خوبی برای بیمارانی است که نمی خواهند از پروتزهای سیلیکونی استفاده کنند. با تشکر از تزریق چربی که در زیبایی شناسی پا استفاده می شود ، ظرافت پا ، اعوجاج پا و نقص ژنتیکی قابل اصلاح است. تزریق چربی که در عملیات برداشتن باسن نیز استفاده می شود ، با تزریق چربی گرفته شده از کمر و شکم به ناحیه باسن انجام می شود.

اگر در مورد تزریق چربی فکر می کنید با ما تماس بگیرید!

نمونه کارهای تزریق چربی کلینیک جوانه

جهت مشاوره و ارایه تخفیفات ویژه شماره تماس خود را وارد نمایید