زیبایی, کاشت ابرو

آیا موهای کاشته شده سفید می شوند؟

11

آیا موهای کاشته شده سفید می شوند؟

اگر قصد کاشت مو را دارید، مطمئناً از خود می‌پرسید که نتیجه چقدر موثر و طبیعی خواهد بود!؟و چقدر طول خواهد کشید تا بتوانید نتایج قابل توجهی را مشاهده کنید؟ اگر در حال حاضر موهای سفید دارید اما موهای کاشته شده هنوز تقریباً رنگ طبیعی خود را دارند، چه؟

خوب، می توانید خیالتان راحت باشد و بدانید که موهای کاشته شده مانند موهایی که از قبل سر جای خود هستند، رفتار می کنند. شما می توانید کل مو را رنگ کنید و و به آن حالت دهید. 22

چرا موها سفید می شوند ؟

رنگ موی افراد توسط ملانین تعیین می شود. ژنتیک ما تعیین می کند که چه مقدار ملانین در فولیکول های مو وجود دارد. با افزایش سن، تولید ملانین کند می شود و ساقه های مو شروع به از دست دادن رنگ خود می کنند و در نهایت خاکستری یا حتی سفید می شوند. در حالی که ژنتیک در درجه اول تعیین می کند که چه زمانی فردی شروع به خاکستری شدن می کند، مهم است که توجه داشته باشیم که سبک زندگی نیز نقش مهمی ایفا می کند.

آیا موهای کاشته شده سفید می شوند؟

دو روش اصلی کاشت مو جراحی وجود دارد – پیوند واحد فولیکولی (FUT) و برداشتن/استخراج واحد فولیکولی (FUE). هر دو شامل برداشتن فولیکول‌های موی سالم از ناحیه سر، معمولاً پشت سر (ناحیه اهداکننده) است. سپس گرافت های موی برداشته شده با دقت در برش های کوچک در ناحیه گیرنده قرار داده می شود. از آنجایی که موهای پیوند شده دارای ویژگی‌ها و ساختار ژنتیکی مشابه با آنچه در ناحیه اهداکننده باقی مانده است، به همان روشی که گویی هرگز جابجا نشده است، رفتار خواهد کرد. بنابراین، اگر موهای ناحیه اهداکننده شروع به خاکستری شدن کنند، موهای کاشته شده نیز در نهایت رنگ خود را از دست خواهند داد.

آیا کاشت مو موهای خاکستری|سفید را از بین می برد؟

جراحی کاشت مو رنگ موهای شما را تغییر نمی دهد. هنگامی که ناحیه اهداکننده شروع به خاکستری شدن کرد، ناحیه گیرنده در نهایت از این روند پیروی خواهد کرد.

 

آیا موهای کاشته شده سفید می شوند؟

آیا می توان موهای خاکستری یا سفید را پیوند زد؟

موهای خاکستری | سفید می توانند به اندازه موهای رنگدانه شده سالم باشند، بنابراین می توان آنها را با موفقیت کامل پیوند داد. در واقع، بسیاری از بیماران ما با کمی خاکستری شدن طبیعی به ما مراجعه می کنند. یک جراح کاشت مو واجد شرایط، نوع مو، رنگ، الگوی رشد و سن بیمار را هنگام قرار دادن گرافت ها در نظر می گیرد تا به طبیعی ترین و دائمی ترین نتایج ممکن دست یابد.

موی بلوند، مو قرمز، قهوه ای، قهوه ای، یا هر رنگ دیگری که ممکن است موهای شما باشد، ما با آغوش باز و ذهنی باز از شما در کلینیک جوانه استقبال می کنیم. برای مشاوره رایگان همین امروز با ما تماس بگیرید تا به شما نشان دهیم که جراحی کاشت مو چقدر می تواند تحول آفرین باشد.

صرفه جویی در هزینه با کاشت مو 

قیمت روش کاشت مو در مقایسه با سایر درمان های ریزش مو بسیار گران به نظر می رسد. با این حال، این قیمت در واقع به شما امکان می دهد در دراز مدت پول خود را پس انداز کنید. درمان های ریزش مو مانند داروهای موضعی دائمی نیستند و باید چندین بار آنها را خریداری کنید. وقتی بارها هزینه کل خرید محصول را جمع آوری می کنید، ممکن است متوجه شوید که در واقع گران تر از کاشت مو است. از آنجایی که کاشت مو دائمی است، تنها یک بار باید هزینه عمل را پرداخت کنید.

یک تقویت بزرگ عزت نفس

ریزش مو و طاسی ناامید کننده است و وقتی در آینه نگاه می کنید می توانید از ظاهر خود ناراحت شوید. این می تواند بر عزت نفس شما تأثیر منفی بگذارد زیرا ممکن است احساس کنید “عادی” به نظر نمی رسید. انتقاد بی وقفه خانواده و دوستان می تواند وضعیت را بدتر کند. با کاشت مو، می توانید موهای کاملی داشته باشید که باعث افزایش عزت نفس و بهبود کیفیت کلی زندگی شما می شود.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.