تزریق چربی

فرآیند تزریق چربی انتقال چربی های گرفته شده از قسمت دیگری از بدن به صورت از همان شخص است.
تزریق چربی روشی است که برای برجستگی ناحیه صورت ، گونه ، استخوان پارگی ، خط فک ، ناحیه پستان ، پاها و ناحیه تناسلی استفاده می شود.

چگونه می توان از تزریق چربی به عنوان پرکننده صورت استفاده کرد؟
برخی از زیباجویان ممکن است بخواهند تزریق چربی را در برای پر شدن و زاویه سازی در نظر بگیرند ، در این روش از چربی برداشت شده از بدن خود زیباجو استفاده می کنیم که برای افزایش پری صورت، پر کردن چین و چروک ها یا ایجاد خطوط کم عمق و زاویه سازی تزریق شود.

تزریق چربی به صورت چگونه انجام می‌شود؟
در ابتدا باید یک “ناحیه اهدا کننده” تعیین شود (مانند شکم، باسن، ران) .

برای استخراج چربی از لیپوساکشن استفاده می شود. سپس چربی ساکشن شده را می توان به صورت پیوند به صورت منتقل کرد.

حدود ۵۰ درصد از چربی تزریق شده زنده می ماند و چربی باقی مانده برای همیشه باقی می ماند.

جوانسازی صورت با تزریق چربی؟
اصطلاحات مختلفی برای توصیف انتقال چربی از یک قسمت بدن به قسمت دیگر استفاده می شود. برخی از نمونه ها شامل پیوند چربی، انتقال چربی و تزریق چربی است. همه این اصطلاحات تکنیک استفاده از چربی به عنوان یک پرکننده طبیعی برای بهبود ظاهر صورت را توصیف می کنند.

هدف انتقال چربی جوانسازی صورت با افزایش حجم، تغییر خطوط و کاهش ظاهر چین و چروک است. به بازگرداندن پری بافت های صورت که با افزایش سن از بین رفته اند کمک می کند. همچنین کیفیت پوست و بافت پوست را بهبود می بخشد. جوانسازی صورت با انتقال چربی معمولا در نواحی مانند گونه ها، زیر چشم و برای چین و چروک های اطراف دهان (خطوط ماریونت، خطوط نازولبیال) استفاده می شود.

انتقال چربی با تغییر حجم و کانتور صورت را جوان می کند، اما فقط بافت ها را به حداقل می رساند یا سفت می کند. بیمارانی که شلی قابل توجه یا افتادگی پوست صورت و گردن دارند ممکن است از لیفت صورت و/یا لیفت گردن سود بیشتری ببرند.

در طول مشاوره خود با پزشک متخصص کلینیک جوانه درباره گزینه هایی برای جوانسازی صورت که به بهترین وجه برای شما و اهداف شما مناسب است صحبت خواهید کرد.

دوران نقاهت تزریق چربی چقدر هست؟ چه زمانی می توانم ورزش را از سر بگیرم؟
۱ تا ۲ هفته پس از جراحی به تدریج فعالیت های خود را افزایش دهید. تا زمانی که ۴ تا ۶ هفته از جراحی شما نگذشته است، نباید هیچ فعالیت سنگینی انجام دهید (ضربان قلب یا فشار خون خود را افزایش دهید).

کاربرد تزریق چربی برای کدام نواحی هست؟
حجم گونه
حجم لب
پری در امتداد خط فک
نواحی فرورفته زیر و اطراف چشم
چین های عمیقی که از بینی تا دو طرف دهان گسترش می یابند (“خطوط ماریونت”)
چین های صورت، چین و چروک و زخم های کم عمق در صورت
چه نتایجی می توانم از جراحی انتظار داشته باشم؟
انتقال چربی می تواند با کاهش علائم قابل مشاهده پیری در صورت که ممکن است شامل خطوط عمیق زیر پلک ها و از اطراف بینی تا گوشه دهان و همچنین بهبود شکل گونه ها باشد، به جوان سازی صورت شما کمک کند. اگرچه مقداری جذب چربی وجود دارد، اما نتایج انتقال چربی دائمی است. با این حال، انتقال چربی روند پیری را متوقف نمی کند.

ماندگاری تزریق چربی چقدر هست؟
استعمال دخانیات یکی از دلایلی است که چربی را برای شما سخت می کند ، اما اگر به درستی انجام شود تا ۵۰ درصد تزریق چربی دائمی است. ما بیمار را در ۶ ماه اول کنترل می کنیم ، بنابراین تمام بدن او را بررسی می کنیم و تصمیم می گیریم که تزریق دوم لازم باشد یا خیر. تزریق دوم برای حجم انجام می شود .

جهت مشاوره و ارائه تخفیفات ویژه کلیک نمایید

نمونه کارهای تزریق چربی کلینیک جوانه