رفع غبغب

لیفت غبغب چیست؟
غبغب ممکن است در اثر افزایش سن و از بین رفتن حالت ارتجاعی پوست ایجاد شود. اما در بعضی موارد چاقی، کاهش وزن، موارد ارثی یا برخی بیماری‌ها نیز می‌توانند باعث ایجاد غبغب شوند. سیگار کشیدن، پرخوری و کم‌تحرکی، آسیب‌های نور خورشید و برخی آلودگی‌های محیطی نیز می‌تواند باعث تسریع روند پیری پوست و در نتیجه از بین رفتن حالت ارتجاعی آن و ایجاد غبغب شود. در همه این موارد می‌توان از لیفت غبغب به‌عنوان روشی مطمئن برای از بین بردن غبغب و جمع کردن پوست این ناحیه استفاده کرد. این کار باعث ظاهر شدن زاویه چانه و خط فک شده و خطوط چهره شما را طبیعی‌تر می‌کند. در بعضی موارد لیفت غبغب باعث می‌شود که صورت شما لاغرتر و جمع‌تر به نظر برسد.

مهم‌ترین نکته در افراد کاندید برای لیفت غبغب سلامت عمومی آن‌ها است. علاوه بر آن اگر پوست غبغب شما در اثر افزایش سن شل شده و افتاده است، می‌توانید از انواع روش های لیفت برای رفع افتادگی استفاده کنید. همچنین اگر در اثر کاهش وزن چربی‌های غبغب از بین رفته اما پوست آن جمع نشده، شما کاندید مناسبی برای لیفت غبغب هستید.

علاوه بر این موارد لیفت غبغب می‌تواند برای کسانی که ورزش یا رژیم غذایی تاثیری روی غبغب آن‌ها نگذاشته نیز مناسب باشد. درواقع در مواقعی که چربی‌های غبغب در برابر این عوامل مقاومت کرده و از بین نمی‌روند، می‌توانید از لیفت غبغب با لیزر یا لیفت غبغب با جراحی استفاده کنید. لیفت غبغب همچنین می‌تواند برای افرادی که قصد دارند چهره خود را جوان‌تر کنند، زاویه فک خود را واضح‌تر کنند، فاصله چانه و گردن را مشخص کنند و پوست‌های اضافه و چین و چروک‌های گردن را از بین ببرند نیز روشی مطمئن و مناسب است.

روش‌های انجام لیفت غبغب
لیفت غبغب را می‌توان با استفاده از روش‌های بدون جراحی یا با جراحی انجام داد. هرکدام از این روش‌ها برای افراد خاصی استفاده می‌شوند. به همین دلیل پزشک قبل از تصمیم‌گیری درباره روش مورد استفاده شما را به‌طور دقیقی معاینه می‌کند تا مطمئن شود که نتیجه روش همان چیزی می‌شود که شما انتظار آن را دارید. در روش‌های بدون جراحی معمولا پزشک از بی‌حسی موضعی استفاده می‌کند. اما در روش‌های جراحی بیمار به‌طور کامل بی‌هوش می‌شود. در ادامه این بخش درباره این روش‌ها توضیحات دقیق‌تری می‌دهیم.

لیفت غبغب با هایفوتراپی
هایفوتراپی غبغب روشی نسبتا جدید است و افراد بسیاری هستند که شناخت درستی از آن ندارند. به همین دلیل خیلی راحت شایعات پیرامون آن را باور کرده و ترس و نگرانی را به دل خود راه می‌دهند. شایعاتی نظیر ایجاد جای سوختگی و زخم در پوست بعد از هایفوتراپی، بروز حساسیت‌های پوستی، فلج صورت و گردن، برگشت دوباره غبغب با حالتی بدتر از قبل و… چیزهایی هستند که نباید آن‌ها را باور کنید.

در هایفوتراپی غبغب امواج فراصوت با شدت بالا سلول‌های پوستی را گرم کرده و آن‌ها را جمع می‌کنند. در نتیجه اگر غبغب در اثر افتادگی پوست ایجاد شده باشد، از بین خواهد رفت. درواقع در این روش گرم شدن سلول‌های پوستی باعث تحریک آن‌ها شده و تولید کلاژن را افزایش می‌دهد. در نتیجه تجمع کلاژن‌ها در گردن و زیر چانه پوست محکم شده و خاصیت ارتجاعی خود را دوباره به دست می‌آورد.

جهت مشاوره و ارائه تخفیفات ویژه کلیک نمایید

نمونه کارهای هایفوتراپی کلینیک جوانه