متفرقه

فیلر بینی، فرم دهی بدون جراحی!

فیلر بینی، فرم دهی بدون جراحی!

فیلر بینی، فرم دهی بدون جراحی!

 فیلر بینی چیست؟

پرکننده اسید هیالورونیک به بینی تزریق میشود. همه بیماران حداقل به مدت 3 ماه پیگیری می شوند که در این مدت هیچ عارضه مهمی وجود نخواهد داشت و رضایتمندی از آن بالا بود.

رینوپلاستی بدون جراحی برای بسیاری از بیماران ما یک گزینه عالی است . این به این دلیل است که نتیجه این عمل موقتی، کم‌هزینه‌تر و بسیار کمتر تهاجمی‌تر از جراحی زیبایی بینی است. 

پرکننده بینی همان فیلر بینی یک درمان “یک مدل و اندازه مناسب” نیست زیرا هر کیس، بینی متفاوتی دارد و نتایج متفاوتی را دنبال می کند.

درکلینیک جوانه، هدف ما ارائه بهترین و طبیعی ترین نتایج ممکن به هر بیمار است. این بدان معناست که برای برخی از بیماران بهترین راه برای دستیابی به نتیجه مطلوب جراحی است. بهتر است برای مشاوره مراجعه کنید تا مشخص کنید که کدام گزینه برای شما مناسب است.

مشاهدات پس از فیلر بینی

نتایج درمان فوراً آشکار می شود. قوانینی برای پس از درمان وجود دارد. نواحی تحت درمان باید برای چند دقیقه بازسازی و فشرده شوند و از پمادهای ضد عفونی کننده استفاده شود. مهم است که به بیمار احتیاط شود تا از دماهای بسیار بالا یا پایین، قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش، فعالیت های بدنی خطرناک یا استفاده از برخی داروها و غیره خودداری کند.

فیلر بینی

نتیجه

پرکننده بینی (همچنین به عنوان رینوپلاستی غیر جراحی شناخته می شود) یک درمان محبوب است. می توان از آن برای رفع عدم تقارن، ترمیم بینی پیر و یا برای زیبایی استفاده کرد. از آنجایی که نقطه مرکزی صورت است، نقش مهمی در زیبایی کلی صورت دارد.

درمان با رینوفیلر بسیار موثر، طولانی مدت است و دوره نقاهت ندارد. هزینه درمان نسبتاً پایین است و میزان رضایت بیماران به ویژه بالاست.

آنچه را که می توانیم با فیلر بینی بهبود دهیم!

پیری بینی

با افزایش سن استخوان از استخوان فک بالایی که تکیه گاه ساختاری نوک بینی است از بین می رود. در نتیجه نوک شروع به افتادن می کند و عرض کاهش می یابد. این را می توان با پرکننده بینی اصلاح کرد تا برآمدگی نوک بالا برود.

پل بینی صاف

پرکننده پوستی در خط وسط بینی می تواند آن را بهبود بخشد.

  • زاویه نازو فرونتال را می توان با پرکننده بینی در پل بینی بهبود بخشید.در حالت نیم رخ مشاهده می شود.
  • برجستگی ها و عدم تقارن را می توان اصلاح کرد مخصوصا بعد از جراحی بینی .
  • برآمدگی نوک بینی را می توان بهبود بخشید

آیا فیلر بینی درد دارد؟

با تزریق بی حسی، هیچ دردی را احساس نخواهید کرد.

مراقبت های بعد از پر کننده بینی 

  •  یک هفته شنا ممنوع
  •  تا 24 ساعت آینده ورزش نکنید
  • اجتناب از الکل در آن شب
  • عدم استفاده  از مواد ارایشی
بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.