زیبایی

نحوه درمان لبخند لثه ای با بوتاکس

12

نحوه درمان لبخند لثه ای با بوتاکس

آیا می دانستید زنان دو برابر بیشتر از مردان در معرض لبخند لثه ای هستند؟ بسیاری از ما به لبخند زدن فکر نمی کنیم، اما برای برخی اگر نگران داشتن لبخند لثه ای باشیم، لبخند زدن به راحتی انجام نمی شود. یک لبخند مطلوب با نمایان شدن لثه و دندان به اندازه کافی متعادل به نظر می رسد.

هنگامی که ما لبخند می زنیم، تمرکز باید روی لب ها و دندان ها باشد، اما روی لثه ها نه!. ناراضی بودن از لبخند لثه ای می تواند به شدت بر سطح عزت نفس و حتی تعاملات اجتماعی مردان و زنان تأثیر بگذارد.

لبخند لثه ای چیست؟

اصطلاح «لبخند لثه‌ای» که به نمایش بیش از حد لثه نیز گفته می‌شود، به زمانی اطلاق می‌شود که فردی لبخند می‌زند و بافت لثه بیش از حد بالای دندان‌های بالایی نمایان می‌شود . این می تواند تمرکز را از لب ها و حتی دندان های ما بگیرد و باعث می شود آنها کوچکتر از حد معمول به نظر برسند.

چه چیزی باعث ایجاد لبخند لثه ای می شود؟

دلایل زیادی برای لبخند لثه ای وجود دارد. آنها می توانند از ژنتیک گرفته تا چیزهای ساده تر مانند نحوه مراقبت از دندان های خود را شامل شوند. علل شایع عبارتند از:

  • ماهیچه بیش فعال که لب بالایی را بالا می برد
  • لب بالایی نازک که بیشتر لثه بالایی را در معرض دید قرار می دهد
  • ژنتیک – که می تواند عامل بیش فعالی یا کوتاهی لب باشد
  • ساختار استخوان
  • مشکلات دندان ها یا اندازه دندان ها
  • لثه ها – ممکن است بلند یا بزرگ شده باشند

خوشبختانه در بیشتر موارد لبخند لثه ای به راحتی قابل اصلاح است.

Screenshot 2019 07 13 at 21.26.32

درمان لبخند لثه ای با بوتاکس

قبل از اقدام به درمان، سوال این است که آیا هنگام لبخند زدن نسبت به لثه های خود احساس ناخوشایندی احساس می کنید؟ اگر بله، پس ما درمان مناسب برای شما داریم. بسته به علت لبخند لثه ای، یعنی بیش فعالی ماهیچه های لب بالایی، بوتاکس می تواند به طور موثر این مشکل را درمان کند.

بوتاکس به عنوان شل کننده عضلات عمل می کند. بنابراین، هنگامی که تزریق می شود، پاسخ عضلات را ضعیف می کند تا بیش فعال نباشد. یک تزریق کوچک بوتاکس در دو طرف سوراخ بینی و خطوط بینی به دهان به تضعیف پاسخ عضلات کمک می کند.

این روش کم تهاجمی شروع به نشان دادن نتایج در 5-7 روز آینده می کند. شما یک لبخند برجسته جدید خواهید دید که اعتماد به نفس بیشتری در لبخند زدن آزادانه داشته باشید. این روش درمانی برای بسیاری از افراد برای درمان لبخند لثه‌ای اولین انتخاب است، به دلیل زمان درمان سریع، سرعت عمل، رضایت از نتایج و مدت زمان ماندگاری نتایج.

درمان لبخند لثه ای پس از بوتاکس

با درمان بوتاکس، هیچ وقفه‌ای وجود ندارد و می‌توانید بلافاصله فعالیت‌های عادی خود را از سر بگیرید. با این حال، باید 24 ساعت آینده را در نظر بگیرید که باید از آنها اجتناب کنید:

  • لمس ناحیه درمان
  • ورزش کردن
  • رو به پایین خوابیدن

کمی کبودی را می توان به راحتی با آرایش پنهان کرد. پزشک بوتاکس شما دستورالعمل‌های مراقبت‌های پس از آن و قرار ملاقات‌های بعدی را مورد بحث قرار می‌دهد تا ببیند چگونه پیشرفت می‌کنید.

چرا باید لبخند لثه ای خود را در کلینیک زیبایی پوست درمان کنید؟

در کلینیک زیبایی پوست ، ما به خود می بالیم که ماهرانه بهترین توصیه ها و نتایج بوتاکس لبخند لثه ای را به بیمارانمان ارائه می دهیم. با وجود پزشکان و پرستاران زیبایی شناسی کاملاً واجد شرایط ، می توانید اعتماد کنید که سفر شما برای به دست آوردن آن لبخند طبیعی و جذاب در دستان درست است. از پزشکان متخصص گرفته تا خدمات و مراقبت با کیفیت بالا، ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم که شما تمام مراحل راه را درک کرده و از نتایج درمان خود راضی هستید.

بازگشت به لیست

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.