سلامت پوست

هر آنچه باید در مورد نیدلینگ پوستی بدانید

نیدلینگ پوست

هر آنچه باید در مورد نیدلینگ پوستی بدانید

درمال نیدلینگ به سرعت در حال رشد مجدد در کل دنیا است و محبوبیت بسیاری دارد ! به این دلیل است که این درمان صورت فقط یک “مد” نیست، بلکه یک درمان اثبات شده چند دهه قدیمی است که هنوز نتایج باورنکردنی را در پوست ایجاد می کند. این در واقع یکی از تنها درمان های موفق برای جای زخم و … است!

نیدلینگ پوستی چیست؟

نیدلینگ پوستی که درمان القایی کلاژن (یا CIT) نیز نامیده می‌شود، بر اساس ایجاد آسیب‌های ریز و تحریک فرآیند ترمیم خود پوست، تحریک فاکتورهای رشد برای تولید کلاژن و الاستین جدید است. در سال‌های اخیر با معرفی «قلم‌های پوستی» محبوبیت زیادی در مورد نیدلینگ پوستی دیده شده است.

قلم‌های Derma CIT با استفاده از سوزن‌های استیل ضد زنگ جراحی درجه پزشکی، می‌توانند با طول سوزن‌های متغیر تنظیم شوند. قلم ها دارای کارتریج های سوزنی یکبار مصرف هستند (که بعد از هر درمان دور ریخته می شوند) که به سرعت پوست را سوراخ می کنند.

میکرونیدلینگ سوراخ‌هایی را در پوست شما ایجاد میکنه که بدن شما بعد از  پوست جدید را در هر یک از آن کانال‌ها بازسازی کرده و دوباره رشد می‌کنند.

 مزایای میکرونیدلینگ پوستی چیست؟

  • کاهش خطوط و چین و چروک
  • بهبود جای زخم و گودال که عمدتاً ناشی از آکنه است
  • کاهش رنگدانه
  • اندازه منافذ را کاهش دهید
  • سفت کننده پوست
  • بهبود بافت پوست
  • بهبود ساختار و ظاهر کلی پوست
  • باعث افزایش نفوذ و جذب محصولات موضعی می شود
6 1

به چند جلسه درمان میکرونیدلینگ نیاز دارم؟

حداقل 3 جلسه را با فاصله 4 تا 6 هفته توصیه می کنیم، اما بسته به وضعیت پوست متفاوت است.

از درمان چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

درمان معمولاً 30 تا 45 دقیقه طول می کشد و با آماده سازی پوست برای درمان شروع می شود.

سوزن زدن به صورت مقطعی انجام می شود و در عرض چند دقیقه تکمیل می شود. با توجه به سرعت قلم‌ها، با این روش درمانی نیازی به بی‌حسی موضعی ندارید، زیرا درد آن بسیار کمتر از غلتک‌های دستی است. ممکن است در طول درمان احساس سوزش یا ناراحتی خفیفی داشته باشید، اما این در هیچ زمان به پایان می رسد.

پزشک متخصص کلینیک جوانه به شما توصیه های مراقبت های بعد و محصولی می دهد تا در صورت نیاز در خانه هم استفاده نمایید.

نیدلینگ پوستی

زمان پایان قرمزی و تورم چقدر است و آیا عوارضی دارد؟

برای چند ساعت پس از نیدلینگ پوستی، پوست ممکن است کاملاً قرمز و احتمالاً متورم بماند، برخی افراد نیز کمی خارش و احساس آفتاب سوختگی خفیف را تجربه می‌کنند. بیشتر آنها ظرف چند ساعت به حالت عادی باز می گردند، بنابراین ما یک قرار بعدازظهر یا عصر را توصیه می کنیم زیرا تا روز بعد این قرار کاهش می یابد. در روزهای بعد پوست ممکن است کاملاً چرب یا خشک و اغلب سفت شود.

این یک درمان قبل و بلافاصله بعد از درمان است که می توانید مشاهده کنید که پوست کاملا قرمز شده است اما در عرض چند ساعت فروکش می کند.

چه زمانی نتایج را میکرونیدلینگ (نیدلینگ پوستی را ) می بینم؟

ممکن است در هفته‌های بعد تغییرات ظریفی را در پوست مشاهده کنید، اما کلاژن از شش هفته پس از درمان شروع به شکل‌گیری می‌کند و پوست شما تا شش ماه به بهبود ادامه می‌دهد. از آنجایی که ما روی لایه پوست کار می کنیم، نتایج تدریجی است و مانند برخی درمان های دیگر فوری نیست، در درمان های پوستی میکرونیدلینگ همچنین یک آمپول بسیار غلیظ مناسب برای مشکلات پوستی خاص شما را در نظر می گیریم. با استفاده از آن، ممکن است برخی نتایج فوری مانند ظاهری صاف‌تر و صاف‌تر پوست یا احتمالاً حتی کمی لایه‌برداری دریافت کنید.

من هنوز مطمئن نیستم که آیا درمال نیدلینگ برای من مناسب است؟

یک مشاوره رایگان رزرو کنید، اجازه دهید شما را در کل فرآیند راهنمایی کنیم و به هر یک از سوالات شما پاسخ دهیم.

ما می‌خواهیم که شما با هر روشی که در مورد انجام آن فکر می‌کنید، صددرصد احساس راحتی کنید و اگر تصمیم گرفتید که سوزن پوستی برای شما مناسب نیست، خوشحال می‌شویم گزینه‌های دیگری را برای کمک به شما در درمان مشکلات پوستی خود مطرح کنیم.

برای مشاوره رایگان خدمات زیبایی ، و میکرونیدلینگ فرم زیر را پر کنید.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.