پلاسما جت

پلاسما جت چیست؟

پلاسما جت یک فناوری انقلابی برای سفت کردن پوست با استفاده از پلاسما برای تحریک و انقباض پوست است که باعث سفت شدن و لیفتینگ پوست می شود و برای نواحی پلک، بینی خصوصا بینی گوشتی و… کاربرد دارد.

کدام نواحی را می توان با جت پلاسما درمان کرد؟
بیشتر نواحی پوست را می توان درمان کرد و می توان از آن برای خطوط ریز و چین و چروک صورت یا بدن مانند، ناحیه بالا و پایین چشم، خطوط سیگاری، خطوط صورت، ناحیه ناف، ران، دکلته، دکلته استفاده کرد.

همچنین می توان از آن برای اصلاح اسکار (از جمله اسکار آکنه)، شلی پوست، رنگدانه های بیش از حد، حذف تگ های پوستی زگیل و خال استفاده کرد.

 

بلفاروپلاستی غیر جراحی | جوانسازی چشم با بلفاروپلاستی

این فناوری جدید به پزشکان این امکان را می دهد که بدون جراحی معمولی ، جوانسازی و لیفت پلک بالا و زیر چشم را انجام دهند .

دستگاه پلاسما جت برای دستیابی به اثر لیفتینگ روی پلک های افتاده و افتادگی پوست چروک چشم استفاده می شود. از آنجایی که پوست چشم شما بسیار نازک است، ناحیه ای از صورت هست که خیلی سریع پیر می شود. پوست اطراف این ناحیه با افزایش سن خیلی سریع خاصیت ارتجاعی خود را از دست می دهد و می تواند ظاهر شما را تحت تاثیر قرار دهد.

جرقه ایجاد شده توسط دستگاه گرما را به ناحیه تحت درمان می رساند و باعث انقباض پوست می شود. برای رسیدن به سفت شدن پوست بسیار موثر است . پس از دوره بهبود اولیه که حدود یک هفته است، یک نتیجه فوری قابل مشاهده است. نتایج ممکن است زودتر یا دیرتر نشان داده شود زیرا بدن شما مقدار قابل توجهی کلاژن در ناحیه تحت درمان ایجاد می کند اما در نتیجه ظاهری جوان تر پیدا می کند.

جهت مشاوره و ارائه تخفیفات ویژه کلیک نمایید

نمونه کارهای پلاسما جت کلینیک جوانه

درمان پلک چگونه انجام می شود؟

ناحیه تحت درمان با بی حسی موضعی بی حس می شود. ممکن است از جرقه دستگاه مقداری گرما در ناحیه احساس کنید، اما این دردناک نیست !

درمان شامل برش یا برداشتن تهاجمی بافت پوست نیست. روی پلک های بالا و پایین و همچنین خطوط سیگاری بالای لب بسیار موثر است.

گرمای ایجاد شده که به نواحی تحت درمان اعمال می شود، که منجر به سفت شدن پوست و تولید کلاژن می شود و منجر به جوان سازی پوست در پوست می شود.

عوارض جانبی چه هستند؟

عوارض جانبی شامل تورم و قرمزی ناحیه تحت درمان به مدت ۲ تا ۳ روز است. فرآیند بهبود شامل پوسته پوسته شدن ناحیه تحت درمان است. پوسته پوسته شدن ناحیه تحت درمان می تواند به طور متوسط ​​۷ تا ۹ روز طول بکشد. این باید به حال خود رها شود تا به طور طبیعی بدون برداشتن پوسته بهبود یابد.

ما از شما می خواهیم که در ۲۴ ساعت اول پس از عمل، هیچ گونه آرایشی روی نواحی تحت درمان اعمال نشود.


پلاسماجت مستقیماً پوست را لمس نمی کند، اما در عوض یک ریز جریان هدفمند را درست بالای پوست آزاد می کند. سپس این پالس‌ها به طور سطحی پوست را کربن می‌کنند و باعث می‌شوند که ناحیه اطراف پوست کوچک شود. به این ترتیب پوست شل روی بینی فورا سفت می شود. این تکنیک باعث می‌شود تا الیاف پوست به هم نزدیک‌تر شوند و در نتیجه اثری سفت‌کننده و لیفت‌کننده ایجاد شود.

 

بینی کوچکتر، باریکتر و صاف تر با تکنیک پلاسما جت

این طبیعی‌ترین راه برای داشتن بینی کوچک‌تر، باریک‌تر و صاف‌تر و در عین حال به حداقل رساندن منافذ باز است.

ناحیه تحت درمان به شکل نقطه‌هایی شروع به بهبود می‌کند که همچنین فوراً منافذ روی بینی را به حداقل می‌رساند. این نقاط/پوسته‌ها به تدریج در عرض چند روز از بین می‌روند و بافت‌های زیرین را سفت می‌کنند و مقدار زیادی کلاژن طبیعی را تحریک می‌کنند و در نتیجه پوستی سفت‌تر، نرم‌تر و صاف‌تر می‌کنند که تا ۵ سال دوام می‌آورد. ما با روش انقلابی مجسمه‌سازی غیر جراحی بینی با پلاسما نتایج ثابت کرده‌ایم. بدون سوزن و بدون نیاز به جراحی!