BANNERkasht

جهت مشاوره و ارایه تخفیفات ویژه شماره تماس خود را وارد نمایید

*ویژگی ها*

  • رویش دائمی و کاملا طبیعی ابروها
  • مدل دلخواه شخص
  • عدم حالت مسواکی
  • امکان اصلاح و آرایش ابروها
  • کاشت در جهت خواب ابرو

نمونه کارهای کاشت ابرو کلینیک جوانه

مزایای کاشت ابرو کلینیک جوانه

حداکثر تراکم ممکن (5 تا 7 برابر تراکم بیشتر)

بدون درد و برش جراحی

طبیعی ترین خط رویش و خواب مو

فقط و فقط با یک جلسه

تقویت موهای کاشته شده با جدیدترین تکنولوژی لیزر دنیاکاشت مو در بستر سلول های بنیادی

مناسب ترین قیمت حتی با شرایط اقساطی

با امکان اسکان یک شب هتل رایگان

طراحی لیزری خط رویش مو با جدیدترین دستگاه

به کار گیری جدیدترین دستگاه بی حسی بدون درد و بدون سوزن

اسکن و آنالیز مو با دستگاه پیشرفته ی سوپر DHI

بهترین روش کاشت جهت بانک موهای نازک و ضعیف

بهترین و موثرترین جهت کاشت مو برای بانوان

رضایتمندی کاشت ابرو

آیا نتایج حاصل از کاشت ابرو دائمی است ؟

پاسخ این سوال مثبت می باشد. اگر ابروهای کم پشتی دارید و یا به هر دلیلی ابروهای شما دچار ریزش شده اند، خواهید توانست از کاشت ابرو طبیعی استفاده کرده و از نتایج آن لذت ببرید.

اهمیت ویژه کاشت ابرو

برخی از ویژگی های خاص موهای ابرو سبب شده است که کاشت ابرو از اهمیت و حساسیت بیشتری نسبت به کاشت موی سر برخوردار باشد. در این قسمت به ویژگی های خاص موهای ابرو پرداخته می شود.

جهت رشد موهای ابرو
یکی از ویژگی های منحصر به فرد ابروها این است که جهت رشد آن ها در بخش های مختلف متفاوت است. به طور کلی ابروها به سه قسمت سر، تنه و دم تقسیم می شوند که جهت رشد مو در هر کدام از این بخش ها متفاوت است.

بخش سر:
این بخش داخلی ترین ناحیه ابرو و به طول ۵ الی ۷ سانتی متر است. موها در این قسمت به سمت بالا رشد می کنند. موهای این بخش نازک تر و روشن تر از دو بخش دیگر هستند؛
بخش تنه: بخش تنه، بخش مرکزی و در واقع متراکم ترین و پهن ترین بخش ابرو است و حدود ۲.۵ سانتی متر طول دارد. اگر بخش تنه را به دو قسمت تقسیم کنیم. در بخش های ابتدایی تنه (نزدیک به بخش سر) موها به سمت بالا رشد می کنند. در بخش دوم، موهای مرز بالای ابرو به سمت پایین و موهای مرز پایین به سمت بالا رشد می کنند؛
بخش دم:
بخش دم، ۲ سانتی متر انتهای ابرو است. در واقع از جایی که خم ابرو شروع می شود به سمت انتهای ابرو، دم ابرو است. موهای این بخش نازک و با کم تراکم هستند و تقریبا به شکل افقی رشد می کنند.
زاویه رشد مو:
یکی دیگر از تفاوت های موهای ابرو با موهای سر این است که موهای ابرو با زاویه زیادی نسبت به پوست صورت رشد می کنند به همین دلیل به صورت صاف روی صورت می خوابند و مانند موهای سر به حالت عمودی رشد نمی کنند. تفاوت زاویه رشد موها در ابرو و سر ممکن است به ۴۵ درجه نیز برسد.

از آنجایی که موهای پشت گوش با زاویه نسبت به پوست سر رشد می کنند، معمولا برای پیوند ابرو از موهای این ناحیه استفاده می شود که زاویه رشد آن ها شباهت بیشتری به زاویه رشد موهای طبیعی ابرو دارد.
علاوه بر این، برای اینکه موهای کاشته شده، از نظر زاویه رشد، به موهای طبیعی ابرو نزدیک تر باشند، فولیکول ها با زاویه درون پوست کاشته می شوند. این موضوع نیز ظرافت و حساسیت کاشت ابرو را بیشتر و کار را برای پزشک سخت تر می کند.

بنابراین با توجه به این ویژگی ها و خصوصیات منحصر به فرد موهای ابرو، کاشت ابرو نسبت به کاشت مو نیاز به مهارت و تبحر بیشتری دارد. همچنین با توجه به موقعیت ابروها در چهره، طرح و تقارن آن ها نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و کوچک ترین عدم تقارن یا ناهنجاری در ابروها، کاملا مشهود خواهد بود.